Evtech Şarj İstasyonları Hangi Konumlara Kurulabilir?

01

Bireysel Kullanım

Evlerinizde veya işyerlerinizde bireysel kullanımlarınız için EvTech Şarj İstasyonları’nı tercih edebilirsiniz. EvTech mobil uygulamamız üzerinden şarj işlemlerinizi yönetebilir ve tüketimlerinizi takip edebilirsiniz.

lokasyonlar-bireysel-kullanıcı
lokasyonlar-konut-site-ve-rezidans
02

Konut, Site ve Rezidanslar

Konut, Site, Rezidans gibi toplu yaşam alanlarında, birden fazla elektrikli araç sahibinin kullanabileceği şarj noktaları oluşturabilirsiniz. Evtech ile bina yönetimlerinin ve bina sakinlerinin araçları için şarj ihtiyaçlarını karşılayabilir ve tüm araçlarla uyumlu şarj çözümleri sunabilirsiniz.

03

İş Merkezi ve Plazalar

İş merkezleri ve Plazalarda EvTech Şarj İstasyonları’na yer vererek tesiste bulunan şirket ve bireysel kullanıcılar için elektrikli araçlarını şarj edebilecekleri noktalar oluşturabilirsiniz. İş Merkezi veya Plaza Yönetimi şarj istasyonlarının kullanımını dışarıdan gelen araç sahipleri için de açarak ek gelir yaratabilir.

lokasyonlar-iş-merkezi-ve-plazalar
lokasyonlar-alışveriş-merkezi
02

Alışveriş Merkezleri

Halka açık noktalar içerisinde Alışveriş Merkezleri insanların en çok vakit geçirdikleri yerlerin başında gelir. AVM’lerde vakit geçiren kişiler bu süreçte araçlarını EvTech Şarj İstasyonları’nda şarj edebilir ve vakitten tasarruf sağlayabilir. EvTech Şarj İstasyonu bulunan Alışveriş Merkezleri de elektrikli araç kullanıcıları için tercih sebebi haline gelecektir.

03

Belediye ve Kamu Kurumları

Kamusal alanlara kurulan EvTech Şarj İstasyonları ile elektrikli araç kullanıcılarının şarj istasyonlarına olan erişimi kolaylaşıyor. Belediye ve Kamu Kurumları’nın alanlarındaki EvTech Şarj İstasyonları’ndan çalışanlar yararlanabildiği gibi dışarıdan gelen araç sahiplerine de şarj hizmeti sunulabilir hale geliyor.

lokasyonlar-kamu-kurumu-ve-belediyeler
lokasyonlar-restoran-ve-dinlenme-tesisi
02

Restoran ve Dinlenme Tesisleri

Restoran ve Dinlenme Tesisleri elektrikli araç kullanıcılarının araçlarını şarj edebilmesi için ideal yerlerdir. Elektrikli araç kullanıcıları yemek ihtiyacını gidermek veya yol üzerinde dinlenmek için şarj istasyonu bulunan noktaları tercih edecektir. Böylece Aracını EvTech Şarj İstasyonları’nda şarj olması için bırakan müşteriler restoran veya dinlenme tesislerinde daha fazla zaman geçirip işletmenize kar sağlayacaktır.

03

Oteller

teller ve Konaklama Tesisleri EvTech Şarj İstasyonları’nın yaygınlaşarak konumlandırılacağı noktaların başında gelir. Otelinizde veya Konaklama Tesisinizde bulunan şarj istasyonları elektrikli araç sahibi müşterileriniz için tercih sebebi olacaktır. Birçok otelin tercihi EvTech Şarj İstasyonları ile siz de otelinizde şarj hizmeti vererek müşterileriniz için fark yaratabilirsiniz.

lokasyonlar-otel
lokasyonlar-akaryakıt-istasyonu
02

Akaryakıt İstasyonları

Dünyada hızla artan elektrikli araç sayısı ile akaryakıt istasyonları elektrikli araçlar için şarj noktaları oluşturarak geleceğe yön vermeye başladı. EvTech Şarj İstasyonları ile müşteriler araçlarını şarj ederken istasyon içerisinde bulunan market ve diğer hizmetlerden yararlanabilir hale gelecektir. Bu sayede tüm paydaşlar için gelir elde edebilecekleri sürdürülebilir bir iş modeli de ortaya çıkacaktır.

03

Otoparklar

Sürücülerin araçlarını uzun süre bıraktıkları otoparklar EvTech Şarj İstasyonları’nı kurmak için ideal noktalardandır. Mobil uygulama üzerinde ve web servislerinde paylaşılacak otopark alanları elektrikli araç kullanıcıları için tercih sebebi haline gelecektir. EvTech Yönetim Paneli sayesinde elektrik tarifenizi belirleyerek işletmenize ek gelir sağlayabilirsiniz.

lokasyonlar-otopark
lokasyonlar-sağlık-kurumu
02

Sağlık Kurumları

EvTech Şarj İstasyonları’nı tercih eden hastane, poliklinik gibi sağlık kurumları çalışanlarının, hasta ve hasta yakınlarının elektrikli araçlarını şarj edebilme ihtiyaçlarını karşılayabilecek hale geliyor. EvTech Şarj İstasyonları, olası acil durumlar için hasta ve hasta yakınlarının hazırlıklı olmasını sağlıyor.

ÜST